Svatební oznámení vzory


Časté otázky kolem svatebních oznámení

Otázky a odpovědi týkající se objednávání svatebních oznámení

 

Jak objednat

Pokud si chcete vybrat svatební oznámení na tomto webu, najdete veškerou navigaci v levém menu, které obsahuje tlačítka (odkazy). Menu máte stále pohodlně na dosah, i když sjíždíte dolu stránkou. Mimo odkazy je zde také uvedeno telefonní číslo na webovou podporu, která by vám měla pomoci s většinou základních problémů, na něž jste nenalezli odpověď na této stránce. A to denně včetně víkendů od 9 hodin.

 1. Klikněte na tlačítko Vzory svatebních oznámení - přejdete na stránku s náhledy
 2. Jakmile se vám některý náhled zalíbí, kliknutím na náhled se vám obrázek zvětší
 3. Můžete také klepnout hned na první náhled a pohybovat se ve zvětšených obrázcích tlačítky Svatební oznámení > vpřed a < zpět
 4. Jakmile si vyberete vzor, klikněte na zelené tlačítko
  Tento vzor momentálně nelze objednat
  nebo sjeďte na stránce dolů. Tlačítko je na dvou místech - pro jistotu.
 5. Po vyplnění objednávky kliknete na tlačítko Dokončit objednávku. Pokud některé údaje chybí, budete formulářem upozorněni. Kopie objednávky by vám měla zanedlouho přijít na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.
 6. Cena se vám zobrazuje po vyplnění počtu kusů ihned ve formuláři vedle nápisu Celkem s DPH. V ceně však není ještě zohledněn malonákladový příplatek ani příplatek za více variant textu.
 7. V případě nejasností při vyplňování volejte na 577 477 246

S tiskem - bez tisku

Objednat si můžete oznámení jak s tiskem tak čistá bianka. Bez tisku znamená bez potisku Vaším textem. To je určeno pro svatební agentury, nebo pokud se vdáváte tak brzy, že jinak, než dopsat si text ručně, to nestihnete. Pokud si ale texty nechcete psát sami ručně, ponechte vybranou volbu s tiskem

Lze objednat další zboží?

Ve formuláři vyplňte počet kusů oznámení (minimum je 30). Lze současně objednat také svatební pozvánky a jmenovky bez omezení množství.

Příprava tisku?

Jedná se o cenu grafické přípravy a ceny tiskového štočku pro ražbu textu. V případě tisku menu nebo více variant textu se počítá další příprava. Tato částka je 300 Kč. V případě objednání nepotištěných oznámení tato částka není účtována.

Doprava

150 Kč při úhradě předem převodem na účet nebo 200 Kč při úhradě dobírkou

Termíny

Hotová svatební oznámení tiskneme do 7 pracovní dnů od schválení korektury. V případě, že spěcháte, sledujte častěji svoji e-mailovou schránku.

Korektura

Korektura je náhled svatebního textu v takové podobě, jak bude uveden na oznámení. Po odeslání objednávky vám bude zaslána korektura do dvou pracovních dnů. Korektuře, prosím věnujte pozornost a pečlivě si ji prostudujte jak po grafické, tak po gramatické správnosti textu. Teprve po schválení korektury dáváme objednávku do tisku. Korektura je zdarma.

Množství

Nejmenší počet objednávaných svatebních oznámení není omezeno.

Můžete si vybrat i některé jiné vzory svatebního oznámení. Na uvedeném odkazu je možno objednávat svatební oznámení bez malonákladového příplatku již od jednoho kusu. Možností je také objednávka svatebních oznámení bez potisku textem a zajištění potisku vlastními silami.

Kompletace

Oznámení dodáváme nekompletovaná. Komletujeme pouze za příplatek 6 Kč za kus (5 Kč + DPH). V tom případě svůj požadavek uveďte do poznámky v objednávkovém formuláři.

Reklamace

Postup v případě reklamace zboží, objednaného v internetovém obchodě www.oznamenisvatebni.cz uvádějí obchodní podmínky, které jsou také přístupné ze všech stránek objednávkových formulářů.Využijte webovou podporu

Podpora pro objednávání svatebních oznámení i snubních prstenů je denně od 9 hodin na čísle 577 477 246
Můžete také mailovat na oznamenisvatebni@mottak.cz


Levné snubní prsteny