Svatební oznámení vzory


Časté otázky kolem svatebních oznámení

Otázky a odpovědi týkající se objednávání svatebních oznámení

Na jiném webu jsem našla stejná oznámení levněji. Čím to?

Zde jsou ceny uváděny s DPH, která činí nyní 21%. Pokud někde vidíte svatební oznámení například za 15 Kč a to samé u nás za 18 Kč, podívejte se, zda se jedná i jinde o cenu s daní. Často se tuto skutečnost zákazník dozví až v potvrzovacím e-mailu nebo po rozbalení zásilky.

Jak objednat

Pokud si chcete vybrat svatební oznámení na tomto webu, najdete veškerou navigaci v levém menu, které obsahuje tlačítka (odkazy). Menu máte stále pohodlně na dosah, i když sjíždíte dolu stránkou. Mimo odkazy je zde také uvedeno telefonní číslo na webovou podporu, která by vám měla pomoci s většinou základních problémů, na něž jste nenalezli odpověď na této stránce. A to denně včetně víkendů od 9 hodin.

 1. Klikněte na tlačítko Vzory svatebních oznámení - přejdete na stránku s náhledy
 2. Jakmile se vám některý náhled zalíbí, kliknutím na náhled se vám obrázek zvětší
 3. Můžete také klepnout hned na první náhled a pohybovat se ve zvětšených obrázcích tlačítky Svatební oznámení > vpřed a < zpět
 4. Jakmile si vyberete vzor, klikněte na zelené tlačítko
  Objednávka
  nebo sjeďte na stránce dolů. Tlačítko je na dvou místech - pro jistotu.
 5. Po vyplnění objednávky kliknete na tlačítko Dokončit objednávku. Pokud některé údaje chybí, budete formulářem upozorněni. Kopie objednávky by vám měla zanedlouho přijít na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.
 6. Cena se vám zobrazuje po vyplnění počtu kusů ihned ve formuláři vedle nápisu Celkem s DPH. V ceně však není ještě zohledněn malonákladový příplatek ani příplatek za více variant textu.
 7. V případě nejasností při vyplňování volejte na 577 477 246

S tiskem - bez tisku

Objednat si můžete oznámení jak s tiskem tak čistá bianka. Bez tisku znamená bez potisku Vaším textem. To je určeno pro svatební agentury, nebo pokud se vdáváte tak brzy, že jinak, než dopsat si text ručně, to nestihnete. Pokud si ale texty nechcete psát sami ručně, ponechte vybranou volbu s tiskem

Lze objednat další zboží?

Ve formuláři vyplňte počet kusů oznámení (minimum je 30). Lze současně objednat také svatební pozvánky a jmenovky bez omezení množství.

Příprava tisku?

Jedná se o cenu grafické přípravy a ceny tiskového štočku pro ražbu textu. V případě tisku menu nebo více variant textu se počítá další příprava. Tato částka je 400 Kč. V případě objednání nepotištěných oznámení tato částka není účtována.

2 typy pozvánek

Není to problém, jen pokud chcete dva typy pozvánek, je nutno zaplatit štoček navíc. Ten je dle velikosti textu od 121 Kč. Vždy v korektuře posíláme přesnou kalkulaci, o kolik se zakázka navýší.

Doprava

Zásilky jsou zasílány prostřednictvím České pošty s.p. jako Profi balíček, který je doručen do 24 hodin. Běžné rozvozní hodiny jsou mezi 8 a 16 hodinou a to vždy v závislosti na vašem bydlišti. Hotová oznámení posíláme na dobírku, která činí 140 Kč včetně DPH (117 Kč bez DPH).

Termíny

Hotová svatební oznámení posíláme do 7 pracovní dnů od schválení korektury. V případě, že spěcháte, sledujte častěji svoji e-mailovou schránku.

Korektura

Korektura je náhled svatebního textu v takové podobě, jak bude uveden na oznámení. Po odeslání objednávky vám bude zaslána korektura do dvou pracovních dnů. Korektuře, prosím věnujte pozornost a pečlivě si ji prostudujte jak po grafické, tak po gramatické správnosti textu. Teprve po schválení korektury dáváme objednávku do tisku. Korektura je zdarma.

Množství 30 ks

Nejmenší počet objednávaných svatebních oznámení je 30 ks. Toto je dáno technologií tisku.

Lze objednat i méně kusů, je však účtován malonákladový příplatek 100 Kč při množství 20 až 29 ks nebo 150 Kč při množství do 20 ks. Pokud chcete menší množství, je nutno buď tento příplatek akceptovat nebo si vybrat některé jiné vzory svatebního oznámení. Na uvedeném odkazu je možno objednávat svatební oznámení bez malonákladového příplatku již od jednoho kusu. Možností je také objednávka svatebních oznámení bez potisku textem a zajištění potisku vlastními silami.

Kompletace

Oznámení dodáváme nekompletovaná. Komletujeme pouze za příplatek 6 Kč za kus (5 Kč + DPH). V tom případě svůj požadavek uveďte do poznámky v objednávkovém formuláři.

Reklamace

Postup v případě reklamace zboží, objednaného v internetovém obchodě www.oznamenisvatebni.cz uvádějí obchodní podmínky, které jsou také přístupné ze všech stránek objednávkových formulářů.

SLovensko

Na Slovensko zasíláme, v tom případě je ale poštovné 250 Kč a platí se zálohově převodem na účet.Doporučujeme navštívit:

Svatební oznámení a Snubní prsteny

Využijte webovou podporu

Podpora pro objednávání svatebních oznámení i snubních prstenů je denně od 9 hodin na čísle 577 477 246
Můžete také mailovat na oznamenisvatebni@mottak.cz

Dodavatel
Ing. Zuhair Amin CSc.
Skřivanova 7, 602 00 Brno
IČ: 46241001, DIČ: CZ6003162473
Dodavatel je plátcem DPH.
Podnikatel je zapsán v obchodním rejstříku, spisová značka A 4258, vedená u Krajského soudu v Brně.

 

 

 

TOPlist